Aby zostać członkiem naszego stowarzyszenia należy spełnić poniższe kryteria:

- Pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjną z zakresu znajomości dwudziestowiecznej historii.

- Przejść sześciomiesięczny okres próbny, w którym kandydaci - rekruci będą musieli wykazać się między innymi chęcią do pracy na rzecz stowarzyszenia, karnością oraz wykazać się koleżeńskością i solidarnością w grupie.

- Nie być karanym na mocy kodeksu karnego.

- Nie propagować ideologii totalitarnej sprzecznej z Konstytucją i Prawem Karnym Rzeczpospolitej Polskiej.Kandydaci na członków stowarzyszenia mogą podczas okresu próbnego brać udział w rekonstrukcjach i inscenizacjach wraz z resztą członków stowarzyszenia pod warunkiem posiadania odpowiedniego umundurowania i podstawowego oporządzenia. Na skompletowanie pełnego ekwipunku i umundurowania kandydaci mają rok czasu od momentu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Nie jesteśmy organizacją masową, nie przyjmujemy do stowarzyszenia hurtowo. Stawiamy na jakość a nie na ilość. W naszych szeregach chcemy skupiać ludzi oddanych, uczciwych, pracowitych, uczynnych, koleżeńskich i lojalnych, aktywnie uczestniczących w życiu stowarzyszenia oraz wnoszących pozytywny wkład w naszą działalność.

Uwaga! Stowarzyszenie nie ma nic wspólnego z propagowaniem nazizmu, komunizmu, ani żadnej innej ideologii totalitarnej, a rekonstruowane przez nią wydarzenia oraz umundurowanie mają charakter wyłącznie edukacyjny i poznawczy.


New Page 1
Wypełnij wniosek o przystąpienie do stowarzyszenia:

Imię i nazwisko*:
Adres e-mail*:
Data urodzenia*:
Telefon kontaktowy*:
Wiadomość:
   * - pola wymagane

<<< powrót